Darbinieki

Servisa un mazu molekulu KMR komanda

Dr. Edvards Liepiņš
Vadošais pētnieks
edv@osi.lv
(+371) 67014817
Dr. Juris Popelis
Vadošais pētnieks
jpopelis@osi.lv
(+371) 67014900
Dr. Marina Petrova
Vadošais pētnieks
marina@osi.lv
(+371) 67014900
Ruslans Muhamadejevs
Zinātniskais asistents
muhamadejev@osi.lv
(+371) 67014900

Biomolekulu KMR komanda

Dr. Kristaps Jaudzems
Vadošais pētnieks, laboratorijas vadītājs
kristaps.jaudzems@osi.lv
(+371) 67014817
Henrik Biverstål, PhD
Vadošais pētnieks
henrik_biverstal@osi.lv
Zigmantas Toleikis
Pētnieks
zigmantas.toleikis@gmail.com
Diāna Zeļencova
Zinātniskais asistents
zelencova@osi.lv
(+371) 67014900
Jēkabs Fridmanis
Laborants
fridmanis.jekabs@osi.lv
Kristīne Kitoka
Laborants
kitoka@osi.lv
Sofija Matisone
Laborants
sofia.matison@osi.lv
Megija Šede
Laborants
megija1998@inbox.lv

Kristālu nukleācijas komanda

Raitis Bobrovs
Pētnieks
raitis.bobrovs@osi.lv
Ruslans Muhamadejevs
Zinātniskais asistents
muhamadejev@osi.lv
(+371) 67014900
Ilva Kresse
Laborants
Laura Drunka
Laborants

Comments are closed.